شرکت بنیان آتیه درمان تولید کننده ابزارهای جراحی پزشکی و دندانپزشکی در ایران که دارای پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دارای تائیدیه های معتبر جهانی ISO 13485:2003  و ISO 9001:2000 و CE از موسسه QS سوئیس میباشد.

کلیه ابزارهای جراحی این شرکت که با مارک TITAN عرضه میشود از فرجهای ضد زنگ (استینلس استیل) با مواد  آلمانی، فرانسوی و ژاپنی تولید میشوند. به جهت حفظ و ارتقاء کیفیت ابزارهای جراحی تولید شده، آزمایشات مختلفی  توسط واحد کنترل کیفیت شرکت و آزمایشگاههای معتبر داخلی روی مواد اولیه تهیه شده و محصولات تولیدی  انجام می گیرد. شرکت بنیان آتیه درمان کلیه ابزار های جراحی خود را را بمدت 3 سال از تاریخ فروش برای کلیه خریداران وارانتی می نماید بدین ترتیب که در صورت بروز هر گونه مشکلی در ابزار های فروخته شده آن را برای مشتری محترم تعویض می نماید.

 این شرکت به منظور افزایش رضایتمندی مشتری، مشاوره و کلاسهای آموزشی رایگانی را برای مشتریان خود در مراکز درمانی برگزار می نماید. لذا مفتخر خواهیم بود تا بتوانیم با توجه به دانش و تجربه سالیان گذشته خود که بر گرفته از کادر فنی و کارگران مجرب و آموزش دیده می باشد، خدمات مورد قبولی را ارائه نمائیم .